Tellitavad Autoelamud

DETHLEFFS on Euroopa suurim ja vanim kvailteetsete Saksa haagissuvilate- ja autoelamute tootja. Enimmüüdud brand kogu Euroopas.

SUNLIGHT on toodetud Dethleffs'i ja Hymer'i tütarfirmas Saksamaal. Emafirmad Dethleffs ja Hymer tagavad Sunlighti toodete kõrge viimistluskvaliteedi.

Saksa tootja KNAUS Tabbert Grupp on suurim iseseisev Euroopa autoelamute- ja haagissuvilate tootja. KNAUS tooted on funktsionaalsed ja kõrgekvaliteetsed, kõik on põhjalikult läbimõeldud.

Saksa kvaliteettootja WEINSBERG kuulub KNAUS Tabbert Gruppi. Weinsberg autoelamud valmivad emafirma KNAUS'i tehases.

Eura Mobil on Saksa luksuslike autoelamute tootja. Paljudel mudelitel on topeltpõrand ja kõrgtehnoloogiline konstruktsioon, mis tagab mugava ja muretu kasutamise pikaks ajaks ning iga ilmaga.

Pakiauto baasil toodetud PÖSSL on vanim ning populaarseim tegija pakiauto baasil (CAMPER VAN) autoelamu tootja. Oma kompaktsuse tõttu on PÖSSL muutunud Euroopas, samuti ka Eestis, väga populaarseks

Tischer pick-up autoelamute valmistaja on tegutsenud juba 50 aastat. Nende autoelamud annavad paindliku viisi nautida mobiilset puhkust kohtades, kuhu tavalise autoelamuga sõita ei saa.