​Kohe saadaval autoelamute nimekirja leiate siit: Autoelamud
 

Dethleffs mudelivalik:   Dethleffs.de                                                        

DETHLEFFS on Euroopa suurim ja vanim kvailteetsete Saksa haagissuvilate- ja autoelamute tootja. Enimmüüdud brand kogu Euroopas. Juba 1931. aastal alustanud Dethleffs pakub erineva varustuse ning planeeringuga talvetingimustes testitud kvaliteetseid autoelamuid ja haagissuvilaid igale maitsele. Kõikides Dethleffsi autoelamutes ja haagissuvilates on kasutusel Air-Plus süsteem. Mööbli, seinte, põranda ja lae vahele on jäetud spetsiaalsed õhutusavad, mis tagavad õhuringluse, välistavad külmasildade ning kondentsi tekke.  Autoelamuid toodab Dethleffs kolmes põhilises keretüübis: Pool-integreeritud, Alkoven  ja Täisintegreeritud. Kõik keretüübid on saadaval mitmes erinevas varustusastmes paljude erinevate siselahendustega. Globebus (väiksemad autoelamud, laius 2.15, pikkus 5.99-6.7m), Trend, Pulse, Esprit, Globetrotter XL ja Globetrotter XXL (laius 2.34, pikkus kuni  8.9m)  

 

Sunlight mudelivalik:      Sunlight.de

SUNLIGHT on toodetud Dethleffs'i ja Hymer'i tütarfirmas Saksamaal. Emafirmad Dethleffs ja Hymer tagavad Sunlighti toodete kõrge viimistluskvaliteedi. Sunlighti toodang on taskukohasem ja siseviimistlus lihtsakoelisem. Parim hinna ja kvaliteedi suhe. Sunlight tootjafirma on 2005 aastast kasvanud Euroopa suuruselt teiseks Autoelamute tootjaks.

Weinsberg mudelivalik:     Weinsberg.com

Saksa kvaliteettootja WEINSBERG kuulub KNAUS Tabbert Gruppi. Weinsberg autoelamud valmivad emafirma KNAUS'i tehases.

KNAUS mudelivalik: KNAUS.com

Saksa tootja KNAUS Tabbert Grupp on suurim iseseisev Euroopa autoelamute- ja haagissuvilate tootja. KNAUS tooted on funktsionaalsed ja kõrgekvaliteetsed, kõik on põhjalikult läbimõeldud.

Pikk kasutusiga, ajatu disain, aerodünaamika ja vastupidavus on asjad mis iseloomustavad KNAUS'i tooteid kõige paremini.

Vaata lähemalt autoelamuid: KNAUS Autoelamud                                          Vaata lähemalt haagissuvilaid: KNAUS Haagissuvilad

Eura Mobil mudelivalik: EuraMobil.de

Eura Mobil on Saksa luksuslike autoelamute tootja. Paljudel mudelitel on topeltpõrand ja kõrgtehnoloogiline konstruktsioon, mis tagab mugava ja muretu kasutamise pikaks ajaks ning iga ilmaga.

PÖSSL mudelivalik: Poessl-Mobile.de

Pakiauto baasil toodetud PÖSSL on vanim ning populaarseim tegija pakiauto baasil (CAMPER VAN) autoelamu tootja. Oma kompaktsuse tõttu on PÖSSL muutunud Euroopas, samuti ka Eestis, väga populaarseks. Enamus PÖSSL mudeleid valmivad Dethleffs’i tehases. Valikus on palju erineva kõrguse-, pikkuse- ja siseplaneeringuga mudelid.